Laimės Dieta: MĖNULIS

Kategorijos: Kursai
Pageidavimų sąrašas Dalintis
Dalytis kursu
Page Link
Dalytis socialinėje žiniasklaidoje

Apie kursą

Leiskitės į transformuojančią kelionę, kurią siūlo savikūros kursas „Laimės Dieta“ – tai įgalinanti patirtis, kurioje jautrios gyvenimo pamokos persipina su moksline informacija, ir suteikiamos praktinės priemonės, padėsiančios naujai atrasti gyvenimo džiaugsmą. Šis kursas — tai koncentruotos asmeninio augimo, gilesnių santykių, finansų meistriškumo, efektyvaus laiko valdymo ir saviugdos pamokos. Kelionės pabaigoje atsidursite prie gilios laimės ir pasitenkinimo vartų, įgiję išminties ir išmokę strategijų, padedančių sukurti ilgalaikį džiaugsmą visose gyvenimo srityse. Priimkite „Laimės dietos” siūlomą pažadą ir stebėkite, kaip keičiasi jūsų pasaulis.

Ko išmoksite?

 • Siekti savo svajonių ir įgyvendinti savo norus.
 • Sužinoti tikrąją minties galią ir būdus teisingai ją naudoti.
 • Pažvelgti į savo pagrindines vertybes, įsitikinimų sistemas ir tapatybę.
 • Įsivardinti iš kur kyla nuolatinis nepasitenkinimas gyvenimu, nerimas ar betiksliškumo jausmas.
 • Perdėlioti savo ryšį su pinigais bei pasiekti lėšų stabilumą.
 • Puoselėti santykius su savo šeima ir artimaisiais.
 • Išmokti brėžti ribas ir kurti laimingą aplinką, neišduodant savęs.
 • Įsigalinti atstovėti savo tiesą konfliktinėse situacijose.
 • Atrasti balansą tarp asmeninio ir darbinio pasaulių per laiko valdymo ir sąmoningumo praktikas.
 • Išsigryninti unikalią savo laimės formulę ir gyventi autentišką, niekieno neprimestą gyvenimą - tokį, kokio norisi jums.

Mokymų programa

Bendras grupinis palaikymo chat‘as

 • Bendras grupinis palaikymo chat‘as
  00:00

MANIFESTACIJA
- Žodyno galia. - Savitaigos veikimo principas. - Gyvenimo programavimas per sąmoningas ir pasąmoningas žinutes. - Smegenų neuroplastiškumo pasitelkimas savo naudai.

PAMATAS
- Kas yra pamatai, nuo kurių galime atsispirti. - Kokios „kaladėlės“ nulemia mūsų fizinį ir emocinį atsparumą. - Ką įsivardinę ir kultyvuodami galime pradėti save kurti naujai.

PINIGAI

Perrašyk savo istoriją

ŠEIMA IR DRAUGAI
- Dviejų svarbiausių artimųjų ratų įtaka laimei. - Socialinių santykių pasitelkimas asmeniniam augimui. - Ribų brėžimas ir autentiškumo išlaikymas santykyje.

TĖVYSTĖ
- Pagarbių tarpusavio tėvų ir vaikų santykių kūrimas. - Praktikos, kurias pasitelkiame augindami savo vaikus. - Tėvystė - kaip galimybė gyti ir auginti save.

BUITIS
- Kasdienybę palengvinanti buities filosofija. - Savęs buityje suvokimas ir įsitikinimai, lydintys kasdienę rutiną. - Santykio su buitimi perkūrimas. - Veiksmingi buities supaprastinimo patarimai.

LAIKAS
- Kaip išgyti nuo „neturiu laiko“? - Laiko valdymo sistemos. - Praktikos, mažinančios stresą ir didinančios produktyvumą. - Valios taupymas.

APLINKOS KULTIVAVIMAS
- Kaip išnaudoti aplinką asmeniniam augimui ir ramybei? - Ryšio su kolegomis ir kaimynais puoselėjimas. - Skaitmeninių įpročių įtaka laimei. - Santykio su gamta stiprinimas. - Saugios asmeninės erdvės susikūrimas.

SAVĘS KULTIVAVIMAS
- Savęs atradimas ir realizavimas plečiant galimybių ribas. - Fiksuota ir auginanti mąstysena - kurią turite jūs? - Dialogas su savimi ir vidinio kritiko pažabojimas. - Autentiškos laimės receptai.

PUSIAUSVYRA
- Subalansuoto gyvenimo ir vidinės harmonijos atradimas. - Atsakomybės už savo laimę prisiėmimas. - Suvokimas, įgalinantis pakeisti savo vidinę būseną ir atrasti ramybę.

ŠEIMA

SIELA
Dvasinis augimas ir savęs pažinimas.

LAIMĖ
- Suvokimai, padėję išlipti iš asmeninių duobių. - Žinutės, kurios dovanos lengvumą gyvenimo kelionėje. - Užduotys ir palinkėjimai sau.

EXTRA

Studentų vertinimai ir atsiliepimai

No Review Yet
No Review Yet
Please to view this page